Ekspertiz Hizmeti

Nakliyat işlemleri sırasında her adımın doğru bir şekilde yerine getirilebilmesi için farklı uzmanlardan yardım alınması gerekmektedir. Bu sayede nakliyat işlemleri güven ve doğruluk içinde tamamlanabilir. Güvenin sağlanması için sıklıkla ekspertiz hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Ekspertiz hizmeti ile nakliyat sırasında taşınacak olan eşyaların değeri belirlenmektedir. Bu değer belirleme işlemi sırasında uzman, tarafsız davranarak en doğru kararı vermeye çalışır. Verilen kararın ardından biçilen değer belirlenir ve belgelere aktarılır. Değeri belirlenen eşyaların bir listesi oluşturulur ve sigorta şirketine gönderilir. Bu sayede herhangi bir kaza durumunda sigorta şirketinin ödeyeceği para belirlenmiş olur. Bu hizmet sayesinde hem müşteri hem de şirket istenmeyen durumlar sonucunda mağdur olmamaktadır. Şirketimiz üstün hizmet anlayışıyla çalıştığı için kurulduğu günden beri Ankara ekspertiz hizmeti veren bir firmadır. Beytaş Nakliyat ismine sahip kuruluşumuzun merkezi Ankara ilindedir.

Ankara Evden Eve Taşımacılık Hizmetlerinde Ekspertizin Önemi

Şirketimizden nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz genellikle sadece fiyat ve zaman konusunda bilgi sahibi olmak istemektedir. Ancak ekspertiz ve sigortalama gibi konular bu iki kriterden çok daha önemlidir. Uzman olmayan bir ekspertizin belirlediği fiyat sonucunda istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Hem şirketimiz hem de müşterilerimiz mağdur olabilir. Bu yüzden şirketimiz dürüst, tarafsız ve işini hakkıyla yapan uzmanlardan ekspertiz hizmeti almaktadır. Ankara Evden eve taşımacılık işlemlerine başlanmadan önce verilen bu hizmet sayesinde, müşterilerimizin bize olan güveni artmakta ve aldığımız olumlu geri bildirimlerin sayısı çoğalmaktadır.

Şehir İçi Nakliyat İşlemleri Nasıl Gerçekleştiriliyor?

Ekspertiz hizmetinin alınmasıyla birlikte sigorta şirketine bildirim yapılmaktadır. Sigorta şirketine yapılan bildirim sonrasında belgeler oluşturulmakta ve eşyalar yüklendikten sonra imzalanmaktadır. Ankara Şehir içi nakliyat işlemlerinde eşyaların yüklenmesinden önce ilk olarak paketleme ve ambalajlama işlemleri gerçekleştirilir. Paketleme sırasında personellerimizin gösterdiği özen büyük darbeler sonucunda bile eşyaların zarar görmesini engellemektedir. Paketleme sonrasında eşyalar asansörle ya da kas gücüyle araca taşınır. Eşyaların araca taşınmasından sonra ise tecrübeli şoförler eşliğinde eşyalar istenilen konuma hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılır. Eşyaların eve, ofise ya da depoya aktarılması sırasında gerek duyulduğu taktirde tekrardan asansör kullanılır.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu