Evden Eve Nakliyat

Ankara nüfusu oldukça fazla olan bir şehrimizdir. Bu şehirde bulunan insanlar dar bir alana toplandığı için, burada çok fazla sayıda bina inşa edilmesi gerekmektedir. İnşa edilen binalara yerleşmek isteyen kişilerin, eski evlerindeki eşyaları taşıyabilmeleri için Ankara evden eve nakliyat hizmeti almaları gerekir. Firmamız, Beytaş Nakliyat ismiyle uzun zamandır evden eve nakliyat hizmeti vermekte olan bir kuruluştur. Şirketimiz her geçen gün ekibini büyütmekte ve filosuna yeni araçlar katmaktadır. Filomuzda bulunan araçların son model, ekibimizdeki personellerin ise profesyonel olması, şirketimizin kaliteli hizmet alanında öncü olmasına olanak sağlamaktadır. Firmamızın sektörde lider olmasını sağlayan ve diğer şirketler tarafından örnek alınmasına sebep olan pek çok özelliği vardır. Bu özelliklerden en önemlileri arasında, firma ile müşteri arasında güçlü bir güven bağı oluşmasını sağlayan sigortalı nakliyat bulunmaktadır.

Ankara Sigortalı Nakliyat

Şirketimiz kurulduğu yıldan bu yana gerçekleştirdiği tüm nakliyat hizmetlerinde sigortalama yapmıştır. Şirketimizin sigortalamaya verdiği önem hem müşterilerin mağdur olmasını engellemiş hem de firmamızın marka değerinin yükselmesine sebep olmuştur. Ankara Sigortalı nakliyat sırasında ilk olarak müşterilerimizden eşyaların ve maddi değerlerinin bir listesi alınmaktadır. Bu liste dahilinde araca yüklenen eşyaların hepsine sigorta yapılmaktadır. Sigortalı nakliyat hizmetimiz sırasında müşterilerimizin eşyalarına bir hasar gelirse zararın tamamı sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Böylece bizden taşımacılık hizmeti alan hiçbir vatandaşımız maddi kayba uğramamaktadır. Sigortalamayla birlikte maddi kaybın oluşmasını engelleyecek bir diğer yöntem ise asansörlü nakliyattır.

Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara asansörlü nakliyat firmamızın sektöre kazandırdığı hizmetlerden bir tanesidir. Asansörlü taşımacılık denince akla gelen ilk şirketlerden biri olan Beytaş Nakliyat, bu hizmeti sayesinde eşyaları hızlı bir şekilde evlere aktarabilmektedir. Şirketimizin kullandığı asansörlerin hepsinin dünya standartlarının üzerinde olması yapılan işlemlerin aynı zamanda güvenli olmasını da sağlamaktadır. Taşıma için seçilen asansör ilk olarak uygun bir noktaya kurulmaktadır. Kurulumun ardından, asansörün tüm ayarlamaları yapılmakta, güvenlik önlemleri alınmakta ve bir test taşımacılığı yapılmaktadır. Güvenli olduğundan yüzde yüz emin olunduktan sonra, asansör ile eşyaların tamamı hızlı, güvenli ve de maliyetsiz bir şekilde taşınabilmektedir.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu