Özel Eşya Nakliyatı

Eşya taşımak özen gösterilmesi gereken bir iştir. İnsanlar her ne kadar eşya taşımacılığı hizmetleri alacakları zaman sadece fiyata ve zamana dikkat etse de eşyaların güvenliği diğer kriterlerin yanında önemsiz kalmaktadır. Çünkü ucuz bir nakliyat firmasından alınan taşıma hizmeti çok pahalıya mal olabilmektedir. Şirketimiz, güvenli bir şekilde nakliyat işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayan, güvenilir ve referansları güçlü bir firmadır. Beytaş Nakliyat ismiyle yıllardır Ankara özel eşya nakliyatı hizmeti vermekte olan firmamız kullandığı teknikler, sahip olduğu filo ve personel kadrosu sayesinde sektörde lider konuma gelebilmeyi başarmıştır. Ankara ve çevresine özel eşya taşımacılığı hizmeti veren şirketimiz bu hizmetlerinde de aynı evden eve nakliyat işlemlerinde olduğu gibi gerekli özeni ve dikkati göstermektedir.

Ankara Evden Eve Nakliyat Teknikleri İle Özel Eşya Taşımacılığı

Özel eşya taşımacılığı sırasında firmamız Ankara evden eve nakliyat tekniklerini uygulamaktadır. İlk olarak taşınacak olan eşyaların büyüklüğü ve ağırlığı belirlenmektedir. Bu kriterler filomuzdan seçilecek olan aracın türünü belirlemektedir. Uygun bir araç seçildikten sonra eğer ihtiyaç varsa asansör de seçilmektedir. Ardından eşyaların taşınacak olan eşyaların bir listesi oluşturulmakta ve fiyatları belirlenmektedir. Fiyatların belirlenmesinin ardından sigorta şirketine bildirim yapılmaktadır. Nakliyat günü geldiğinde zamanında istenen konuma varılmakta ve zaman kaybedilmeden paketleme işlemlerine geçilmektedir. Eşyaların boyutu, şekli ve türüne göre çeşitli malzemeler ve teknikler kullanılmaktadır. Paketleme işlemi bittikten sonra eşyalar araca taşınır, sigorta işlemleri tamamlanır ve usta şoförlerimiz eşliğinde yola çıkılır. Yol sırasında meydana gelebilecek herhangi bir probleme karşı sürekli olarak şoför ile irtibat halinde olunmaktadır.

Neden Ankara Sigortalı Nakliyat?

Şirketimiz özel eşya taşımacılığı dahil olmak üzere tüm nakliyat işlemlerinde sigorta yapmaktadır. Ankara Sigortalı nakliyat sayesinde meydana gelebilecek herhangi bir maddi hasarda hem müşterilerin hem de şirketin mağdur olması engellenmektedir. Çünkü eşyaların gördüğü maddi zararın tamamı sigorta yapılan şirket tarafından karşılanmaktadır. Şirketimizin sigortalama yapması pek çok müşterinin olumlu geri bildirim yapmasına olanak sağlamıştır. Bu olumlu geri bildirimler sayesinde, şirketimizin ünü artmış ve hizmet alanı hızlı bir şekilde genişlemiştir.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu