Parsiyel Nakliyatı

İş veya eğitim konusunda aktif olan insanlar sıklıkla evlerini değiştirmektedir. Bu ev değiştirmeler sırasında insanlar bazen yeni evlerine yeni eşyalar almakta, bazen de eski evindeki eşyaların tamamını ya da birkaç parçayı taşıtmak istemektedir. Parça eşya taşıtmak isteyen kişiler genellikle bu nakliyat işleminin pahalı olacağını düşünerek vazgeçmekte ve evine yeni eşyalar almak durumunda kalmaktadır. Ancak işin aslı öyle değildir. Şirketimiz her türden parça eşyayı taşıyabilen ve müşterilerinin cebini düşünen bir politikaya sahip olan bir nakliyat firmasıdır. Parça eşya nakliyatı olarak da bilinen Ankara parsiyel nakliyat sırasında şirketimiz sıradan nakliyatlarda uyguladığı tekniklerin tamamen aynısını uygular. Beytaş Nakliyat unvanıyla çalışmakta olan şirketimiz Ankara şehrinde ve çevre illerde lider konumda olan bir firmadır. Bunun en büyük sebebi firmamızın yöneticilerinin ve personellerinin sahip olduğu üstün hizmet anlayışıdır.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Manevi ya da maddi değeri yüksek oldu için bazı eşyalar şehirler arası yolculuklar yapmaktadır. Bu yolculuklar sırasında karşılaşılabilecek tehlikelerin oranı şehir içi nakliyata göre daha yüksektir. Şirketimiz bunun bilincinde olduğu için eşyaların mutlaka sigortalanmasına özen göstermektedir. Eşyalar sigortalanmadan önce parçaların değerinin maddi açıdan tarafsız olarak belirlenebilmesi için ekspertiz hizmetinden yararlanılır. Ekspertiz hizmeti sonucunda eşyaların değeri belirlenmekte ve müşteriyle birlikte firmamıza bildirilmektedir. Ankara şehirler arası nakliyat işlemine başlanmadan önce sigorta şirketinin şartları iki taraf tarafından da kabul edilmeli ve imzalanmalıdır. Aksi taktirde sigortalama gerçekleşmez.

Ankara Asansörlü Nakliyat

Şehir içi ya da şehirler arası parça eşya taşımacılığı sırasında asansöre ihtiyaç duyulabilmektedir. Genellikle yüksek katlı binalarda kullanılan asansörlerimiz dünya standartlarının üzerinde kaliteye sahiptir. Cihazların kalitesinin yüksek olması, taşıma sırasında meydana gelme ihtimali olan kazaları önlemektedir. Kas gücü ile eşya taşıma sırasında insan hatasından dolayı meydana gelebilecek yaralanmalar ve maddi zarar da önlenmektedir. Ankara  Asansörlü nakliyat sırasında kullandığımız cihazlar belirli aralıklarla uzmanlar tarafından kontrol edilmektedir. Bu kontroller sonrasında onay alan cihazlarımız hizmete devam etmekte, onay alamayanlar ise ya bakıma gönderilmekte ya da kullanım dışı bırakılmaktadır.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu