Şehirlerarası Eşya Taşımacılığı

Türkiye’de vatandaşlarımız farklı sebeplerden dolayı bir şehirden başka bir şehre göç etmektedir. Göçün en büyük sebeplerinden biri iş imkanlarının fazla olması ve yaşam standartlarının daha yüksek olmasıdır. Bu iki özelliğe birden aynı anda sahip olan şehirlerden biri olan Ankara, gün geçtikçe daha farklı şehirlerden daha fazla insana ev sahipliği yapmaktadır. Farklı şehirlerden Ankara’ya göç eden insanlar genellikle yeni eşyalarla yeni evlere taşınsa da bazı durumlarda eski evlerindeki eşyalarını yeni evlerine taşımaktadır. Bu Ankara şehirler arası eşya taşıma işlemlerinin gerçekleşebilmesi için de insanların nakliyat firmalarından hizmet alması gerekmektedir. Beytaş Nakliyat adıyla hizmet vermekte olan şirketimiz uzun yıllardır farklı amaçlar doğrultusunda vatandaşlarımıza şehirler arası nakliyat hizmeti veren bir kuruluştur.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat İçin Depolama Hizmetleri

Müşterilerimizin bazı durumlarda eşyalarını erkenden eski evlerinden alması gerekmektedir. Bu gibi acil durumlarda eşyaların güvenli bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Bu muhafaza işlemleri için şirketimiz depolama hizmetleri vermektedir. Firmamızın kullandığı depolar her gün, her saat, her dakika kameralarla izlenen, yüksek güvenlikli mekanlardır. Bu mekanlar periyodik olarak ilaçlanmakta ve böceklerin eşyalara zarar vermesi engellenmektedir. Ankara’ya gelecek olan müşterilerimiz için eşyaların taşıması gerçekleştirilmekte ve Ankara içindeki depolarda muhafaza edilmektedir. Aynı şekilde Ankara’dan başka bir şehre taşınmak isteyen müşterilerimiz için de eşyalar Ankara’da depolanmaktadır.

Ankara Şehirler Arası Ofis Taşımacılığı

Ankara, birçok iş merkezine ve devlet kurumuna sahip olan bir şehirdir. Başkent olması sebebiyle kamu kuruluşlarının merkezi bu şehirde bulunmaktadır. Buna bağlı olarak, önemli bir şehir olan Ankara, özel şirketlerin de merkez olarak kabul ettiği bir kent haline gelmiştir. Buna bağlı olarak özel şirketler iş merkezlerini ve ofislerini bu şehre taşımaktadır. Ofis eşyalarının taşınması sırasında firmamız ekstra özen göstererek yüksek maliyetli eşyaların zarar görmesine engel olmaktadır. Ayrıca Ankara ofis taşımacılığı sırasında, hızlı ve güvenli bir nakliyat gerçekleştirilebilmesi için özel rotalar kullanılmaktadır. Aynı gün içinde tamamlanabilen nakliyat işlemleri sonrasında eşyalar asansör yardımıyla ofislere aktarılmaktadır. Bu aktarım sırasında ek güvenlik önlemleri alınmakta ve eşyaların zarar görme ihtimali minimuma indirilmektedir.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu