Şehirlerarası Ofis Taşımacılığı

Yeni kurulan ya da geliştirilmek istenen bir şirketin doğru bir konumda olması gerekmektedir. Şirketin ve ofislerin doğru bir noktada olması, işlerin kolay bir şekilde büyümesine ve Türkiye çapında etki yaratılmasına olanak sağlamaktadır. Türkiye’de kolay bir şekilde büyümenin sağlandığı ve fırsatların bol miktarda olduğu şehirlerden birisi Ankara’dır. Ankara pek çok kamu kuruluşu ve özel şirketin merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Başkent olmasına bağlı olarak pek çok devlet dairesi de Ankara içinde bulunmaktadır. Buna bağlı olarak şirketler Ankara’daki fırsatlardan yararlanmak istemekte ve taşıma işlemleri yapmak istemektedir. Buna bağlı olarak şirketlerin nakliyat hizmetlerine ihtiyacı olmaktadır. Nakliyat hizmetlerinin alınırken olumsuz durumlar yaşanmaması için işini iyi yapan bir firma seçilmelidir. Yıllardır Ankara şehirler arası ofis taşımacılığı hizmeti veren, Beytaş Nakliyat ismiyle bilinen firmamız pek çok ünlü şirket tarafından tercih edilmiştir. Bu tercih edilmenin en büyük sebebi nakliyat sırasındaki güvenliktir.

Ankara Ofis Taşımacılığı Sırasında Güvenliği Nasıl Sağlıyoruz?

Şirketlerin sahip olduğu üstün kalitedeki cihazların taşınırken mümkün olduğunca güvende olması gerekmektedir. Şirketimiz Ankara ofis taşımacılığı sırasında güvenliği sağlamak için ilk olarak paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Doğru teknikler ve malzemeler ile paketlenerek araca doğru bir şekilde yerleştirilen ofis eşyaları büyük sarsıntılardan biri korunmaktadır. Ayrıca istenilen her an ulaşılabilen şoförlerimiz sayesinde, eşyalar ve yol hakkında bilgi alınabilmektedir. Yolculuk veya taşıma sırasında meydana gelebilecek sorunların maddi kayba sebep olmasını engellemek için de sigortalama yapılmaktadır.

Şehirler Arası Sigortalı Nakliyat

Şehirler arası nakliyat sırasında kat edilen yolun fazla olmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek tehlikeler de fazladır. Bu yüzden şirketimiz sigortalama nakliyat yaparak istenmeyen olaylar sonucunda maddi zararın ortaya çıkmasını engellemektedir. Ankara sigortalı nakliyat için ilk olarak ekspertiz yapılmaktadır. Taşınacak olan eşyaların maddi değeri hesaplanarak sigorta şirketine bildirilmektedir. Sonrasında nakliyat günü geldiğinde eşyalar araca yüklenmekte ve sigorta belgeleri imzalanmaktadır. Şirketimizin her nakliyat işinde olduğu gibi ofis taşımacılığında da sigorta yapması ününün artmasına ve hizmet alanının genişlemesine yardımcı olmuştur. Firmamızdan hizmet almak isteyen müşterilerimiz internet sitemiz ya da telefon numarası aracılığıyla bize ulaşabilir.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu