Tekstil Taşımacılığı

Firmalar, kurulduklarında mümkün oldukça fazla insana hitap edebilmek için kalabalık yerlerde mağaza açarlar. Bu mağazalar bazı değişkelerden dolayı istenen ilgiyi çekemeyebilir. Bunun en büyük örneği tekstil mağazalarıdır. Örnek verecek olursak; çok sıcak olan bir bölgede montlar ve kışlık ceketler satın alınmaz. Buna bağlı olarak tekstil mağazası istediği geliri elde edemez ve başka bölgeye taşınmak zorunda kalır. Bu taşınma işlemini gerçekleştirmek için güvenilir ve referansları güçlü bir nakliyat firmasından yardım almak gerekir. Şirketimiz Beytaş Nakliyat olarak Ankara tekstil taşımacılığı yapan ünlü firmalardan bir tanesidir. Ankara ve çevresine hizmet vermekte olan firmamız her geçen gün hizmet alanına daha farklı şehirleri katmaktadır. Bunun sebebi firmamızın işini hakkıyla yerine getirmesi ve çalışırken üstün hizmet anlayışına sahip olmasıdır.

Sigortalı Nakliyat İle Tekstil Taşımacılığı

Tekstil taşımacılığı sırasında mağazadan çok fazla sayıda eşya taşınacağı için herhangi bir kaza sonucunda meydana gelebilecek maddi hasar oldukça yüksektir. Maddi hasarın yaşanması durumunda hem nakliyat firması hem de tekstil mağazasının sahibi mağdur olmaktadır. Şirketimiz bu mağduriyeti önlemek ve taşıma sırasında ne olursa olsun maddi kaybın yaşanmasını engellemek için Ankara sigortalı nakliyat yapmaktadır. Sigortalama yapılan ürünlerin tamamı, nakliyat sırasında, sigorta şirketinin belirlediği şekillerde zarar görürse maddi kaybın tamamı sigorta firması tarafından karşılanmaktadır. Bu tutumumuz pek çok tekstil mağazasının taşımacılık işlemleri için bizi tercih etmesine yol açmaktadır.

Tekstil Taşımacılığında Ankara Asansörlü Nakliyat

Tekstil mağazaları günümüzde genellikle büyük alışveriş merkezlerinin üst katlarında konumlanmıştır. Bu alışveriş merkezlerinin pek çoğunda yük asansörü bulunsa da bazı binalarda eksiklik görülebilmektedir. Bu eksikliğin taşımacılığa engel olmasını önlemek için şirketimiz Ankara asansörlü nakliyat tekniğini uygulamaktadır. Bu teknik uygulanmadan önce taşınacak olan eşyaların, ağırlığı, boyutu ve sayısı belirlenir. Ardından nakliye aracı ile birlikte yola çıkar. Sonrasında ise binanın en uygun konumuna asansör kurulur. Asansörün kurulmasının ardından profesyonel ekibimiz güvenlik önlemleri alır ve son bir test yapar. Test aşamasında güvenli olduğu tespit edilen asansör ile tüm tekstil malzemeleri ve mağaza eşyaları taşınarak nakliyat tamamlanır.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu