Ambalajlama Hizmeti

İnsanlar çeşitli sebeplerden dolayı bir evden başka bir eve taşınmak durumunda kalmaktadır. Bu gibi durumlarda küçük eşyalar özel araçlarla ya da toplu taşıma araçlarıyla taşınabilse de büyük ev eşyalarını taşımak için nakliyat hizmeti alınması gerekmektedir. Şirketimiz Ankara ilinde hizmet vermekte olan ve Beytaş Nakliyat ismine sahip olan bir nakliyat firmasıdır. Firmamız taşıma sırasında eşyaların zarar görmemesi için tüm teknikleri uygulamaktadır. Taşımaya geçilmeden önce eşyaların özellikleri belirlenmekte ve uygun paketleme malzemeleri seçilmektedir. Seçilen malzemeler ile profesyonel ekibimiz tarafından ambalajlama hizmeti gerçekleştirilmektedir. Şirketimiz ambalajlama sırasında kullandığı teknikleri geliştirmek ve daha sağlam malzemeler bulmak için araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat Sırasında Ambalajlamanın Önemi

Ankara, pek çok şehirden farklı amaçlarla gelen yeni vatandaşlara sahiptir. Ankara’ya yeni taşınacak olan kişiler genellikle şehir hakkında bilgiye sahip olmadığı için eşyalarını eski evlerinden getirmektedir. Bu işlemi gerçekleştirmek için de şehirler arası nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Şehirler arası yollar uzun ve zorlu olabileceği için şirketimiz paketleme ve ambalajlama sırasında ek önlemler almaktadır. Bu alınan önlemler sayesinde yollarda karşılaşılabilecek zorluklar yüzünden eşyalar zarar görmemektedir. Firmamızın gösterdiği bu özen sayesinde müşterilerimiz mağdur olmamakta ve kaliteli hizmete ulaşabilmektedir. Şirketimiz, her geçen gün hizmet alanını genişleterek daha fazla insanın kaliteli hizmete ulaşmasını sağlamaktadır.

Ofis Taşımacılığı Sırasında Paketleme Nasıl Olmalıdır?

Özel şirketler çalışanlarından ve kullandığı araçlardan maksimum verimi alabilmek için kalitesi olabildiğince yüksek ofis eşyalarını tercih etmektedir. Bu kaliteli ofis eşyalarının taşınması sırasında yapılacak olan dikkatsizlikler büyük maddi kayıplara yol açabilir. Maddi kaybın yanında çalışan şirketin de işlerinin aksamasına sebep olan bu durum iki tarafın da mağdur olmasına neden olur. Şirketimiz bu gibi mağduriyetlerin meydana gelmemesi için paketleme sırasında en üst seviyede özen göstermektedir. Ofis taşımacılığı sırasında gerçekleştirilen paketleme işlemlerinden sonra ek bir önlem olarak sigortalama yapılmaktadır. Sigortalama sayesinde eşyaların zarar görmesi durumunda şirketin tüm kaybı sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Firmamızdan bu derece güvenli hizmet almak isteyen kişi ya da kurumlar bize ulaşabilirler.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu