Asansörlü Taşımacılık

Bir evden başka bir eve taşınırken pek çok adımdan geçilir. İlk olarak güvenilir bir nakliyat firması bulunması gerekmektedir. Ardından bu güvenilir nakliyat firmasının uyguladığı adımlardan geçilmekte, eşyaların taşınma gününün sonunda ise asansör ile eşyaların aktarımı tamamlanmaktadır. Günümüzde asansör kullanan firmalar oldukça fazladır ancak bu firmaların kullandığı asansörlerin kalitesiz olması büyük maddi kayıplara sebep olabilmektedir. Şirketimiz bu tip sorunların ortaya çıkmasını ve müşterilerin mağdur olmasını engellemek için Türkiye standartların üzerinde kaliteye sahip asansörler kullanmaktadır. Beytaş Nakliyat ismiyle yıllardır güvenli Ankara asansörlü taşımacılık hizmeti veren şirketimiz, hızlı ve güvenilir nakliyat hizmetleri sayesinde sektöre adını altın harflerle yazdırmıştır.

Ankara Asansörlü Şehir İçi Nakliyat Nasıl Yapılır?

Ankara şehir içi nakliyat işlemlerine geçilmeden önce ilk olarak eşyaların miktarı, boyutu ve ağırlığı belirlenmektedir. Buna bağlı olarak filomuzdan uygun boyutta ve kapasitede bir araç seçilmektedir. Araç seçildikten sonra asansöre ihtiyaç duyulduğuna karar verildiği taktirde aynı kriterlere ve evin bulunduğu kata göre bir asansör seçilir.  Eşyalar paketlenip, araca yüklendikten sonra sigorta yapılır ve hedef konuma götürülür. Hedef konuma geldikten sonra uzman personellerimiz tarafından asansör kurulumu için en uygun nokta seçilir. Taşıma noktasına getirilmeden önce testleri yapılmış asansörün tüm güvenlik önlemleri alınır. Ardından son bir güvenlik testi yapılır ve eşyalar taşınmaya başlanır. Güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşen taşıma işlemleri aynı zamanda müşterilerin daha az maliyetle nakliyat hizmeti almasına olanak sağlamaktadır.

Asansörle Ankara Parça Eşya Taşımacılığı

Firmamızdan taşımacılık işlemleri için yardım almak isteyen müşterilerimizden bazıları evin tamamı için değil, birkaç eşyanın taşınması amacıyla da asansörlü taşımacılık hizmetlerimizden yararlanabilmektedir. Ankara parça eşya taşımacılığı için filomuzdaki daha küçük boyuttaki araçlar tercih edilmektedir. Bu sayede hem müşterilerimizden büyük araçlar için fazla ücret alınmamakta hem de kapasitesi büyük araçlarla daha büyük işler gerçekleştirilebilmektedir. Uygun boyuttaki araç ile belirlenen konuma belirlenen zamanda gidilmektedir. Ardından her nakliyat işleminde olduğu gibi özenli bir şekilde paketleme işlemleri yapılmaktadır. Paketleme işlemlerinin ardından sigortalama yapılıp nakliyat gerçekleştirilmekte ve yine uygun özelliklere sahip bir asansör ile eşyalar eve aktarılmaktadır.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu