Askılı Tekstil Nakliyatı

Tekstil mağazasına sahip olan kişilerin en büyük problemlerinden biri taşımacılıktır. Ürünlerin taşınması sırasında dikkat edilmesi gereken pek çok unsur vardır. Piyasada bulunan nakliyat firmalarının bu unsurlara dikkat etmemesi ve kalitesiz hizmet vermesi bazı tekstil ürünlerinin kullanılamaz hale gelmesi bile sebep olabilmektedir. Sıklıkla yaşanan durumlardan bir tanesi, tekstil eşyaların kolilere doldurulması ve araçtayken sarsıntıdan ve devrilmeden dolayı kırışmasıdır. Kırışan eşyaların ütülenmesi ve eski haline getirilebilmesi için tekstil mağazasının tekrardan masrafa girmesi gerekir. Ancak nakliyat hizmetleri kolilerle kıyafet taşıyan firmalardan değil de Ankara askılı tekstil taşımacılığı yapan firmalardan alınırsa bu gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Firmamız, Beytaş Nakliyat olarak uzun senelerdir askılı tekstil taşımacılığının öncüsü olmuş ve pek çok firmaya örnek olarak sektörde lider konuma yükselebilmeyi başarmıştır. Ankara şehri ve çevresindeki pek çok ile hizmet veren şirketimiz bu taşımacılık türü sırasında kıyafetlerin düzgün bir şekilde yerine ulaştırılması için özel teknikler uygulamaktadır.

Paketleme ve Ambalajlama

Askılı tekstil taşımacılığında adından da anlaşılacağı üzere paketleme ve ambalajlama sırasında özgün teknikler uygulanmaktadır. Şirketimizden yardım almak isteyen firmaların ilk olarak eşya sayısı belirlenmekte ve ona göre paket ve ambalaj malzemeleri tedarik edilmelidir. Taşıma günü geldiğinde tekstil eşyalarının tamamı askılara asılmakta ve kıyafete zarar vermeyecek, şeffaf ambalajlarla kaplanmaktadır. Ardından araçlarımızın içerisinde bulunan demirlere tekstil malzemeleri düzenli olarak asılmaktadır. Kıyafetlerin asılması sırasında, gruplandırmalar yapılmakta ve sıkışmaları önlenmektedir. Toz geçirmeyen, özel bölmelerde taşınan tekstil malzemeleri, hiçbir zarar görmeden varış noktasına hızlı bir şekilde ulaşıyor. Ardından taşıma işlemlerine geçiliyor ve gerek duyulduğunda asansör kullanılıyor.

Tekstil Taşımacılığında Depolama

Bazı durumlarda tekstil mağazaları eşyalarının depolanması gerektiğini şirketimize belirtiyor. Böyle bir istek ile karşılaşıldığında firmamız, tekstil ürünleri için özel olarak tasarlanan depolarda müşterilerinin eşyalarını depoluyor. Bu depolar günün her saati güvenlik kameralarıyla anlık olarak izleniyor. Periyodik olarak temizlenen ve ilaçlaması yapılan depolarda tekstil malzemelerinin zarar görme riski minimuma indiriliyor. Firmamızdan bu tarz güvenli ve temiz bir Ankara eşya depolama hizmeti almak isteyen vatandaşlarımız bize hızlı bir şekilde telefon numaramızdan ulaşabilir.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu