Banka Taşımacılığı

Bankalar, farklı sebeplerden dolayı bulundukları binadan başka bir binaya taşınmaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden biri şehrin merkezinin başka bir yöne doğru kaymış olmasıdır. Bazı durumlarda da yapılan çalışmalara ve değişikliklere bağlı olarak bankanın konumu değiştirilmektedir. Ankara banka taşımacılığı hizmeti almak isteyen kamu kurumlarının ya da özel kuruluşların nakliyat firmasını çok iyi seçmesi gerekir. Çünkü bankanın bir gün içinde tekrardan işe başlaması gerekmektedir. Aksi taktirde işlemlerde aksamalar olabilir. Bu aksamaların olmaması için nakliyat işlemleri genellikle hafta sonu yapılmaktadır. Firmamız, bu nakliyat işlemlerinin hızlıca gerçekleştirilebilmesi için ek uygulamalar gerçekleştirmektedir. Bu uygulamalar sayesinde Beytaş Nakliyat adı Ankara ilindeki pek çok banka tarafından tanıdık hale gelmiştir.

Ankara Sigortalı Nakliyat İle Banka Taşımacılığı

Şirketimiz bankaları taşırken pek çok noktaya dikkat eder. Özellikle bankaların kullandığı cihazların yüksek kaliteli olmasına bağlı olarak maddi değerleri yüksektir. Şirketimiz yolda meydana gelebilecek kazalarda eşyaların zarar görmesini engellemek için sigortalama yapmaktadır. Sigortalama öncesinde bankaya ekspertiz gönderilir. Gönderilen ekspertiz tarafsız olarak eşyaların maddi değerini belirler ve ardından şirketimize ve bankaya bildirir. Sonrasında sigorta şirketine rapor gönderilir ve sigortalama için belgeler hazır hale gelir. Sigortalama belgeleri genellikle taşımanın yapılacağı gün imzalanmaktadır. Sigorta belgelerinin bir kopyası banka temsilcisine verildiği için iki şirket arasında güçlü bir güven bağı kurulmaktadır. Böylelikle Ankara sigortalı nakliyat hem müşterilerimizin mağdur olmasına engel olur hem de şirketimizin ününü artırır.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat İle Banka Taşımak

Şirketimiz pek çok şehre hizmet veren bir nakliyat firmasıdır. Buna bağlı olarak farklı şehirlerden Ankara’ya ya da Ankara’dan farklı şehirlere de banka taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Firmamızın şehirler arası uzun yollarda herhangi bir sorun meydana gelmemesi için aldığı pek çok önlem vardır. Taşınacak eşyalar ekstra özen gösterilerek paketlenir ve mutlaka sigorta yapılır. Ardından sarsıntılı yollarda eşyaların devrilmemesi için sabitleme çalışmaları yapılır. Ek olarak Ankara şehirler arası nakliyat hizmetleri sırasında sürekli olarak şoför ile irtibat kurulur. Böylece yolda meydana gelebilecek sorunlardan müşterinin ve firmamızın haberdar olması sağlanır.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu