Depo Taşımacılığı

Evden eve taşımacılık ya da ofis taşımacılığı gibi pek çok işlemde tarihlerden ve taşınılacak olan yerlerden kaynaklı olarak sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu sorunların sonucunda eşyalarını taşıtmak isteyen kişi ya da kurumların eşyaları istenen konuma nakledilememektedir. Bu gibi durumlarda depolama hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Depolama sayesinde eşyalar güvenli bir ortamda istenilen süre boyunca saklanabilir. Ancak Ankara depo taşımacılığı hizmeti alınacak firmanın doğru seçilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde hırsızlık, kaybolma gibi olaylar yaşanabilir hatta böcekler tarafından eşyalara zarar verilebilir. Firmamız bunların yaşanmasını önlemek ve vatandaşlarımızın kaliteli hizmete ulaşmasını sağlamak için Ankara şehrinde, Beytaş Nakliyat ismiyle hizmet vermektedir.

Şehirler Arası Depolama Hizmetlerimiz

Şirketimizin sıklıkla tercih edilmesini sağlayan hizmetlerinden biri şehirler arası nakliyattır. Şehirler arası nakliyat hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerimiz bazı durumlarda Ankara eşya depolama işlemi yaptırmak durumunda kalmaktadır. Firmamız müşterilerini mağdur etmemek ve kaliteli hizmet sunabilmek için yüksek güvenlikli depolarda iyi bir şekilde eşyaların muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Müşterimizin verdiği tarihe kadar muhafaza edilen eşyalar, daha sonrasında tekrardan onay alınarak hedef konuma taşınmaktadır. Bu taşıma işlemleri sırasında eşyaların tamamına sigorta yapılmakta ve maddi zarar ortaya çıkma riski ortadan kaldırılmaktadır. Ardından uzman şoförlerimiz tarafından eşyalar belirtilen konuma ulaştırılmaktadır. Yol sırasında meydana gelebilecek sorunlar göz önünde bulundurularak sürekli olarak şoför ile irtibat halinde olunmaktadır. Bu sayede hem müşterilerin içi rahat olmakta hem de yaşanması ihtimal olan sorunlardan anında haberdar olunmaktadır.

Ankara Ofis Taşımacılığı ve Depolama

Ankara Ofis taşımacılığı sırasında nakledilecek eşyaların sayısı genellikle fazladır. Çünkü ofisler çok fazla kişinin çalışabileceği bir şekilde dizayn edilmiştir. Ofislerde bulunan eşyaların pahalı olması nakliyat sırasında gösterilen özenin maksimum seviyede olmasını zorunlu kılmaktadır. Buna bağlı olarak şirketimiz paketleme sırasında en iyi teknikleri ve malzemeleri kullanmaktadır. Ayrıca depolama sırasında eşyaların herhangi bir nedenden ötürü zarar görmesini veya kaybolmasını engellemek için ofis eşyaları yüksek güvenlikli depolarda saklanmaktadır. Yine diğer nakliyat işlemlerinde olduğu gibi, müşteri tarafından talep edilen tarihte nakliye işlemleri tekrardan başlatılmakta ve depodan istenilen konuma aktarım yapılmaktadır.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu