Kurumsal Ofis Nakliyatı

Şirketlerin bazı durumlarda geçici ofislere ihtiyaçları olmaktadır. Bu gibi ihtiyaçlar genellikle ofis taşımacılığı sırasında ortaya çıkan aksaklıklardan meydana gelmektedir. Kurumsal ofis hizmeti alan firmalar, kısa bir süreliğine ya da isteklerine bağlı olarak uzun bir süre boyunca kiralık ofislerde işlerini yapmaktadır. Bu hizmeti almak isteyene şirketlerin dikkat etmesi gereken pek çok husus vardır. Özellikle kiralanacak ofis ortamının önceden görülmesi ve şirkete uygun olup olmadığının belirlenmesi gerekmektedir. Bu belirlemeden sonra kullanılacak olan kiralık ofisin güvenliği hakkında bilgi alınmalıdır. Eğer yeterince güvenli bir ofis tercih edilmezse maddi kayıplar meydana gelebilir. Şirketimiz hiçbir vatandaşımızın maddi kayba uğramaması veya mağdur olmaması için yüksek güvenlikli, geniş ve konforlu hizmet vermektedir. Beytaş Nakliyat ismiyle çalışmakta olan firmamız Ankara merkezli bir kuruluştur. Firmamız kiralık ofiste kullanılacak olan eşyaların da nakliyatını gerçekleştirmektedir.

Ankara Ofis Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Şirketimiz Ankara ofis taşımacılığı hizmetiyle birlikte birçok farklı nakliyat hizmeti vermektedir. Ancak ofis nakliyatı yaparken kullandığımız teknikler, eşyaların maddi değerini tamamen koruma altına alacak şekildedir. İlk olarak tanışacak olan eşyaların bir listesi çıkarılmakta ve ekspertiz yardımıyla maddi değeri belirlenmektedir. Tamamen dürüst ve tarafsız çalışan ekspertiz uzmanları sayesinde eşyaların değeri tam olarak belirlenmekte ve iki tarafın da mağdur olması engellenmektedir. Ardından taşıma yerine belirlenen saatte ulaşılmaktadır. Ardından eşyalar personellerimiz tarafından belli bir sıraya koyularak paketlenmeye başlanmaktadır. Paketlemenin bitmesinin ardından eşyalar dikkatli bir şekilde araca taşınmaktadır. Taşıma sırasında ihtiyaca göre kas gücü ya da asansör kullanılabilir. Ardından sigorta belgeleri imzalanmakta ve yola çıkılmaktadır.

Ankara Sigortalı Nakliyat Neden Önemlidir?

Kurumsal ofis hizmeti alan müşterilerimizin genellikle bir süre sonra bizden ofis taşımacılığı hizmeti de almaktadır. Bu hizmet sırasında taşınacak olan eşyaların maddi değerinin yüksek olmasına bağlı olarak sigorta yapılması gerekmektedir. Sigorta yapılmadığı durumlarda eşyalar zarar görürse büyük maddi kayıplar ortaya çıkabilmekte ve iki taraf da mağdur olabilmektedir. Bunun engellenmesi için şirketimiz her taşımacılık işlemlerinde Ankara sigortalı nakliyat gerçekleştirmektedir. Bu hizmetimizden yararlanmak isteyen kişi ya da kuruluşlar bize hemen ulaşabilir.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu