Kurumsal Şirket Taşıma

Nakliyat firmalarından yardım almak isteyen şirketlerin seçim yaparken belli kriterleri göz önünde bulundurması gerekir. Bu kriterlerin göz önünde bulundurulması, daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde nakliyat hizmetinin alınmasına olanak sağlayacaktır. İlk olarak taşıma yapacak firmanın daha önceden yaptığı işlerin bilgisine bakılmalıdır. Bu bilgiler, firmanın ne kadar kaliteli hizmet verdiği hakkında ipucu verecektir. Şirketimiz güçlü referanslara ve geri bildirimlere sahip olan bir firma olarak yıllardır kurumlara ve şirketlere taşımacılık hizmeti vermektedir. Kurumsal Ankara şirket taşıma işinin parlayan bir yıldızı olarak görülen Beytaş Nakliyat, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün ekibini büyütmekte ve filosunu yenilemektedir. Ankara ve çevre illerdeki en yoğun iş temposuna sahip olan firmamız, gün geçtikçe daha geniş bir alanda vatandaşlarımıza hizmet vermektedir.

Ofis Eşyaları Depolama Hizmetleri

Şirketler ofislerini taşırken bazı durumlarda sıkıntı yaşamakta ve Ankara eşya depolama hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Firmamız her türden firmaya bu hizmeti verebilmektedir. Kullandığımız depolar sürekli kameralarla izlenmekte ve güvenli bir şekilde korunmaktadır. Buna bağlı olarak eşyaların çalınması ya da kaybolması söz konusu olmamaktadır. Ayrıca kullandığımız depolar belli aralıklarla temizlenmekte ve eşyaların tozlanması önlenmektedir. Kullandığımız depolar periyodik olarak ilaçlanmakta ve böceklerin gelmesi engellenmektedir. Böylelikle eşyaların böcekler tarafından zarar görmesi önlenmektedir. Firmamızın şirket eşyalarını bu derece temiz ve güvenlikli bir ortamda muhafaza etmesi tercih edilme miktarını artırmaktadır.

Ankara Asansörlü Nakliyat İle Kurumsal Şirket Taşıma

İş merkezleri genellikle bir arada inşa edilmektedir. Buna bağlı olarak mümkün oldukça yüksek katlı olmaktadır. Şirketimiz yüksek katlı iş merkezlerine nakliyat yaparken asansör kullanmaktadır.  Ankara asansörlü nakliyat sırasında kullanılan cihazlar taşınacak eşyaların boyutuna ve ağırlığına göre seçilmektedir. Seçilen asansörün kontrolleri yapılmakta ve hedef konuma eşyalar ile birlikte götürülmektedir. Ardından mümkün olduğunca güvenli bir konuma asansör kurulmaktadır. Asansörün kurulmasıyla birlikte güvenlik önlemleri alınmaktadır. Güvenlik önlemlerinin ardından son bir test yapılmakta ve eşyalar ofislere taşınmaktadır. Hızlı ve güvenli bir şekilde taşıma işlemlerinin tamamlanmasına olanak sağlayan asansörler şirketimizin gün içinde birden fazla müşteriye hizmet vermesine imkan vermektedir.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu