Laboratuvar Nakliyatı

Bilim merkezlerinin büyük illerin merkezine taşınmasına bağlı olarak küçük laboratuvarlar da bu bölgelere taşınmaya başlamıştır. Laboratuvarların taşınması sırasında pek çok kimyasal madde, laboratuvar eşyası ve narin malzemeler taşınmaktadır. Bu taşımacılık işlemleri sırasında çok dikkatli olunmalı ve hiçbir kimyasal maddenin, eşyanın ya da malzemenin zarar görmemesine özen gösterilmektedir. Aksi durumda kimyasal malzemeler büyük problemlere yol açabilir veya ciddi maddi kayıplar meydana gelebilir. Bu yüzden şirketimiz bu sektöre el atmış ve kaliteli laboratuvar nakliyat hizmetleri vermeye başlamıştır. Beytaş Nakliyat ismiyle bilinen firmamız yıllardır verdiği nakliyat hizmetlerine laboratuvar nakliyatını da eklemiştir. Bu durum pek çok bilim adamının ve özel eğitim kurumunun yararına olmuştur. Şimdilerde Ankara şehrinde ve çevresinde hizmetini vermekte olan şirketimiz gelecekte tüm Türkiye’ye ulaşmayı planlamaktadır.

Sigortalı Nakliyat

Şirketimiz laboratuvar ürünlerinin maddi açıdan oldukça değerli olduğunun bilincinde olduğu ve herhangi bir zarar görme durumunda ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkları önlemek için sigortalama yapmaktadır. Ankara Sigortalı nakliyat işlemlerimizin gerçekleştirilmesi laboratuvarda bulunan eşyaların maddi değerinin koruma altına alınmasına olanak sağlamaktadır.  Sigortalama için yıllardır bu sektörün içinde olan firmalardan birisiyle çalışmakta olan şirketimiz şu ana kadar sigortalama konusunda hiçbir sorun yaşamamıştır. Firmamızın ününün artmasında da bunun etkisi büyüktür.

Laboratuvar Malzemeleri Depolama

Ev eşyalarında olduğu gibi laboratuvar eşyalarında da firmamız Ankara eşya depolama hizmeti vermektedir. Ancak laboratuvar malzemeleri için kullanan depolar, kimyasal maddelerin ve aletlerin zarar görmemesi için özel koşullara sahiptir. Bu özel koşullara sahip olan depolarda eşyalarını muhafaza etmek isteyen müşterilerimizin ek bir ücret ödemesi gerekecektir. Depolamanın süresine göre değişen ödeme miktarını depoların büyüklüğü de etkilemektedir. Müşterimiz tarafından belirlenen tarihte tekrardan depodan istenilen konuma nakliyat işlemi yapılabilir. Bu nakliyat işlemi sırasında da sigortalama geçerlidir. Böylelikle müşterilerimizin herhangi bir endişe duymasına engel olunmaktadır. Şirketimizin tekrardan yapılacak olan nakliyat sırasında alacağı ücret konusunda müşterilerimizin kafasında soru işareti bulunmaktadır. Bu soru işaretinin giderilmesi için müşterilerimizin ofisimize uğraması, internet sitemizi ziyaret etmesi ya da telefon numaramızdan firmamıza ulaşması yeterlidir.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu