Mağaza Taşımacılığı

Nakliyat işleri birçok kola ayrılmaktadır. Bu kollar arasından en çok tercih edileni evden eve taşımacılık olsa da son zamanlarda mağazaların artmasıyla birlikte mağaza taşımacılığına da gösterilen ilgi artmıştır. Mağazaların taşınması sırasında güvenlik önlemlerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde eşyalar kaybolabilir ya da çalınabilir. Şirketimiz nakliyat sırasında herhangi bir sorunun yaşanmasını önlemek için farklı teknikler kullanmaktadır. Genellikle Ankara şehrinde Ankara mağaza taşımacılığı yapan şirketimiz yüksek güvenlikli kamyonetler ya da kamyonlar kullanmaktadır. Bu da yaşanabilecek herhangi bir sorunun önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır. Beytaş Nakliyat ismiyle çalışmakta olan firmamız günden güne hizmet alanını genişletmekte ve hizmetlerinin kalitesini artırmaktadır.

Ankara Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

Firmamız kurulduğu günden bu yana tüm nakliyat hizmetlerinde sigortalama yapmaktadır. Sigorta uygulamasından önce mağazaya bir ekspertiz uzmanı gönderilmektedir. Ekspertiz uzmanının profesyonelliği doğrultusunda nakliye edilecek eşyaların hepsine bir değer biçilmektedir. Listesi oluşturulan ve değeri biçilen eşyaların hepsi sigorta şirketine ve firmamıza bildirilmektedir. Böylelikle hangi eşyaların taşınacağı rahatlıkla anlaşılabilmektedir. Bu listeden eşyaların miktarını da öğrenebilen şirket personellerimiz, bu kritere bağlı olarak uygun bir araç seçmektedir. Seçilen araca yüklenen eşyaların hepsi sigorta şirketinin koruması altındadır. Ankara sigortalı nakliyat ile birlikte yola çıkan eşyalara herhangi bir maddi zarar geldiğinde zarar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Bu zararın karşılanması için uyulması gereken bazı kriterler vardır.

Nakliyat İşlemleri Sırasında Hangi Şartlarda Sigorta Ödenir?

Nakliyat sırasında gerçekleşebilecek herhangi bir soruna bağlı olarak eşyalar zarar görebilir. Eşyaların zarar görmesi durumunda genellikle sigorta şirketleri zararı ödemektedir. Ancak bu durumun suiistimal edilmesini engellemek için sigorta şirketleri bazı kuralları uygulamaya koymuştur. Taşıma sırasında sigortanın vereceği paradan yararlanmak için bilerek zarar verildiği tespit edilen eşyalar için sigorta parası doğal olarak ödenmemektedir. Şirketimiz eşyaları tamamen koruma altına aldığı için böyle bir durumun gerçekleşmesi söz konusu değildir. Ayrıca eşyaların durumları yüklenmeden önce eski ve yıpranmışsa, bunu bahane ederek sigortadan ödeme alma işlemleri gerçekleştirilmemektedir. Son olarak taşınacak olan eşyalar paketlenmemişse ve nakliye işlemleri sırasında zarar ortaya çıktıysa sigorta ödenmemektedir.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu