Müşteri Görüşleri

Ramazan Tokgöz

Ankara’dan Bursa’ya taşınma sürecimde bana hizmetlerini en kaliteli şekilde sunmaya çalışan ve uzman kadrosunun güleryüzlülüğüyle memnun etmeye çalıştılar. Derin araştırma sürecimde sitelerinde bulunan içeriklerinden tutun, Ankara içinde araştırdığımda söylenenlerde ilk başta güvenimi sağladılar. Sağlıklı ve titiz şekilde nakliye işlemini sağlayan Beytaş Nakliyat’tan ben memnun kaldım sizlerede öneririm.

 

Murat Kaya

Ankara’dan İstanbul’a acil taşınmam gerekti. Aciliyetimden dolayı hemen bir nakliyat firması aramaya koyuldum. Araştırmalarımda dikkatimi çeken tek bir firma vardı o da Beytaş Nakliyat’tı. Sitedeki içeriklerinden ve biraz eşe dosta sorduğum zamanda tavsiye ettiler. Nakliyat işimi anlattığımda hemen işe koyulup ilk başta eşyalarımın ekspertizini çıkarttılar. Analiz yapıldıktan sonra detaylar konuşuldu ve uygun fiyata anlaştık. Eşyalarımı ambalajlarken ki titizlikleri gerçekten memnun etti. Nakliyat aracının kasasınada hali seriliydi ve yollarda eşyalarım hasar görmeden İstanbul’a taşındı. Vermiş oldukları güleryüzlü hizmetten dolayı onlara teşekkürü borç bilirim.

 

Hilal Altıntaş

Mağazamızın şehir içinde taşınmasında tercih etmemde vesile olan çevremden aldığım tavsiyelerdir. Tekstil Mağazamı özel araçlarıyla güleryüzlü ekibiyle beraber kaliteli bir şekilde taşıdılar. Nakliyat süresince çalışmalarına verdikleri önem gözümden kaçmadı değil. Onlara bu süre zarfında mağazamın taşınmasında verdikleri emek için teşekkür ederim.

 

Ayhan Ünal

Tayinim sebebiyle Ankara’dan Antalya’ya taşınmam gerekiyordu. Araştırmalarım sonucunda bulduğum Beytaş Nakliyat’ı aradım. Telefonda konuşurken ki kibarlıkları beni onlarla çalışmaya itti. Yüzyüze görüşmemizde eşyalarımın ekspertiz işlemlerini tamamladıktan sonra detaylarında anlaştık. Antalya’nın zorlu yollarında eşyalarımın zarar görmemesi için aracın kasasına halı ve diğer güvenlik önlemleri sağlandı. Eşyalarımı titiz ve düzgün şekilde ambalajladılar. Sağlık bir şekilde Antalya’ya nakliye hizmetim tamamlandı. Onlara bu kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkürü borç bilirim.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu