Şehiriçi Eşya Taşımacılığı

İnsanlar yüz yıllardan bu yana sürekli olarak bir konumdan diğer konuma harekete etmektedir. Bu hareket sırasında insanların sahip olduğu eşyalar taşınmak istenmiş ve bunun için çeşitli araçlar kullanılmıştır. Eski çağlarda at arabaları ve küçük tekerlekli araçlarla yapılan bu taşıma işlemleri teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha hızlı ve daha kolay bir şekilde yapılabilir hale gelmiştir. Özellikle büyük şehirlerde sıklıkla şehir içinde taşımacılık işlemlerine sıklıkla ihtiyaç duyulması hızlı ve kolay taşımacılığa olan ihtiyacın artmasına sebep olmaktadır. Firmamız, Beytaş Nakliyat olarak, bu büyük şehirlerden biri olan Ankara’da Ankara şehir içi eşya taşıma hizmeti veren bir kuruluştur. Ankara merkezinde ve ilçelerinde olan yoğunluk insanların sık sık taşımacılığa ihtiyaç duymasına sebep olmaktadır. Şirketimiz bu ihtiyaca cevap verirken eşyaların zarar görmemesi için pek çok adım uygulamaktadır. Bu adımlardan ilki paketleme ve ambalajlamadır.

Paketleme ve Ambalajlama Nasıl Yapılır?

Nakliyat sırasında taşınacak eşyaların güvenliği oldukça önemlidir. Çünkü eşyaların zarar görmesi durumunda insanlar hem maddi hem de manevi bir kayıpla yüz yüze gelebilir. Maddi kayıpların önlenmesi için firmamız her ne kadar sigorta yapsa da manevi kaybın önlenmesi sigorta ile mümkün değildir. Bu yüzden şirketimiz eşyaları uygun paketleme ve ambalajlama teknikleri ile koruma altına almaktadır. Paketleme ve ambalajlama sırasında ilk olarak eşyaların türü, boyutu ve şekli belirlenmektedir. Eşyaların türüne göre daha sert ya da yumuşak paketleme malzemeleri kullanılabilmektedir. Ardından eşyalar uygun boyuttaki bir paketleme malzemesiyle, eşyanın şekline uygun olarak ambalajlanır ve ardından personellerimiz tarafından dikkatli bir şekilde araca taşınır.

Evden Eve Taşımacılık Hizmetlerimiz ve Fazlası

Şirketimiz Ankara evden eve taşımacılık yaparken paketlemeye dikkat ettiği kadar sigortalamanın mutlaka yapılmasına da özen göstermektedir. Sigortalamanın ardından profesyonel şoförlerimiz ile en uygun hızda istenilen noktaya ulaşılmaktadır. Ardından personellerimiz tarafından gerekli görüldüğü durumlarda asansör kullanılmakta ve güvenli taşımacılığın tam anlamıyla gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Firmamız üstün hizmet kalitesi sayesinde evden eve nakliyat dışında hizmetler de vermektedir. Bunlardan depolama, ofis taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı gibi hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz internet, telefon ya da adresimizden bize ulaşabilir.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu