Şehiriçi Ofis Taşımacılığı

Nakliyat firması seçerken dikkat edilmesi gereken pek çok unsur bulunmaktadır. Bu unsurlara dikkat edilmediği taktirde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu sorunların yaşanmasına engel olmanın tek yolu nakliyat firmasını iyice analiz etmektir. İlk olarak firmanın referansları gözden geçirilerek işe başlanabilir. Olumlu referansı fazla sayıda olan şirketler seçilmeli ve arasından eleme yapılmalıdır. Ardından firmanın kullandığı araçlar incelenmelidir. Araçların kaliteli olması nakliyatın da iyi bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilir. Bu yüzden firma seçerken araçlara mümkün olduğunca dikkat edilmelidir. İş yapılacak olan firmanın temsilcisinin de iyi bir iletişim diline sahip olması gerekmektedir. Aksi taktirde istenmeyen durumlarda çözüme kolay ulaşılamayabilir. Bunun dışında, firmanın sigortalama yapıp yapmadığına ve kullandığı asansörlere de dikkat edilmelidir. Şirketimiz tüm bu sayılan özelliklerin en iyisine sahip kuruluştur. Diğer firmalarla karşılaştırıldığında oldukça ön planda olan ve kalitenin nakliyat hizmetinin adresi olarak kabul edilen Beytaş Nakliyat olarak, Ankara ilindeki ve çevresindeki her yere Ankara şehir içi ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Sigortalı Nakliyat ve Ankara Ofis Taşımacılığı

Özel şirketler ve kamu kuruluşları yapılan işten istenilen verimi alabilmek için genellikle kalitesi yüksek cihazlar tercih ederler. Bu kaliteli cihazların da taşıma sırasında zarar görmesi büyük maddi kayıplara sebep olabilir. Şirketimiz her türlü senaryoyu göz önünde bulundurarak Ankara sigortalı nakliyat hizmetini devreye sokmaktadır. Ofis nakliyatı sırasında küçük bir ihtimalle dahi olsa eşyalar zarar görürse maddi zararın tamamı sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Asansörlü Nakliyat ve Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı sırasında genellikle eşyaların alınacağı ya da taşınacağı yerler yüksek katlarda olmaktadır. Yüksek katlarda bulunan ve yük merdiveni bulunmayan ofisler için şirketimiz asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir. Ankara asansörlü nakliyat hizmeti sırasında kullanılan cihazlarımız Türkiye standartlarının üstünde bulunan kaliteli aletlerdir. Bu kaliteli asansörlerin periyodik olarak bakımı yapılmaktadır. Bakım sırasında yıprandığı tespit edilen parçalar en kısa süre içinde değiştirilmektedir. Ömrü dolan asansörlerin yerine en yenileri alınmakta ve hizmet kalitemiz artırılmaktadır. Hizmet kalitemizin artması da olumlu geri bildirimlerin ve yeni müşterilerimizin sayısını günden güne çoğaltmaktadır.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu