Sigortalı Nakliyat

Nakliyat firması seçerken insanların sıklıkla dikkat ettiği özelliklerin başında ücret gelmektedir. İlk defa nakliyat yaptıracak olan kişiler genellikle ucuz ve hızlı olduğu iddia edilen firmalardan yardım almaktadır. Ancak bu firmaların büyük bir çoğunluğu sigortalama yapmamaktadır. Sigortalama yapılmayan eşyaların maddi değerleri her zaman tehlike altındadır. Şirketimiz tecrübeli kişiler tarafından kurulduğu için hizmet vermeye başladığı tarihten itibaren taşıdığı tüm eşyalara sigortalama yapmıştır. Sigortalanan eşyaların zarar görmesi durumunda sigorta şirketi ile irtibata geçilmiş ve maddi hasar karşılanmıştır. Ankara Sigortalı nakliyat ile daha fazla vatandaşımıza kaliteli hizmet vermek isteyen Beytaş Nakliyat isimli şirketimiz hizmet alanını genişletmek için sürekli olarak tecrübeli personeller işe almakta ve filosunu genişletmektedir. Şimdilik Ankara şehrinde ve çevresindeki pek çok şehirde hizmet vermekte olan şirketimizin hedefi Türkiye’deki her ilçeye hizmet verebilmektedir.

Sigortalı Ankara Şehir İçi Nakliyat

Şirketimiz kurulduğu tarihte sadece Ankara ilinde hizmet vermekteydi. Böylelikle yıllar boyunca kendini geliştirme şansı buldu ve pek çok farklı nakliyat türünü gerçekleştirmeye başladı. Firmamızın kazandığı tecrübeler eşliğinde verdiği hizmetin kalitesi yükseldi ve aldığı olumlu geri bildirimler arttı. Firmamız günümüzde gerçekleştirmekte olduğu Ankara şehir içi nakliyat hizmetlerini gün içinde bitirebilmekte ve müşterilerinin aynı gün eve yerleşmesine olanak sağlamaktadır. Şehrin en ücra köşelerine bile bir günde nakliyat gerçekleştirebilen firmamızın sigorta uygulamaları ile pek çok müşterimiz istenmeyen durumla karşılaştıklarında mağdur olmadan maddi hasarlarını karşılayabilmiştir. Bu durum hem marka değerimizi artırmış hem de müşterilerimiz ile aramızda güçlü bir güven bağı kurulmasına olanak sağlamıştır.

Sigortalı Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Firmamız her nakliyat hizmetinde olduğu gibi Ankara şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de müşterilerinin maddi kayba uğramasını önlemek için sigortalama yapmaktadır. Şehirler arası yolların zorlu ve virajlı olması, uzun yollarda kaza yapma olasılığının daha yüksek olması sigortalamanın yapılması gerektiğini gözler önüne sermektedir. Şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde verdiği sigortalama garantisi sayesinde farklı şehirlerden pek çok müşteriye sahip olan şirketimiz bilindik firmalar tarafından da tercih edilmektedir. Eğer siz de bizden kaliteli sigortalı nakliyat hizmeti almak istiyorsanız ofisimize gelebilir ya da telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu